Villa Delania
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De gesitueerde in Puerto Plata Villa Delania Puerto Plata is op slechts 5 minuten lopen van het Country World Adventure Park gelegen en biedt gasten de mogelijkheid om te ontspannen met een bubbelbad. De villa heeft een zwembad en ligt op afstand van 2 km tot het Barnsteenmuseum.
Deze villa is gelegen op 25 minuten wandelen van gebedshuizen zoals de Kathedraal San Felipe. Deze gesitueerde in Puerto Plata Villa Delania biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals het La Puntilla Park (2,1 km) en het Lifestyle Serenity Resort (2,2 km).
Gasten kunnen genieten van Italiaanse gerechten in Sole Mio, gelegen vrij dicht bij deze woning.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Villa Delania?
Gasten van Villa Delania kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Villa Delania?
Gasten van Villa Delania kunnen eten in Sole Mio restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Villa Delania?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Villa Delania. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in deze villa?
Hoewel deze villa vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Villa Delania?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Puerto Plata zijn het Macorix House of Rum museum en de Kabelwagen van Puerto Plata, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van Villa Delania liggen. Daarnaast is het Barnsteenmuseum (2,2 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Villa Delania waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Villa Delania kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.